Back to top

Quantachrome - Nové produkty a webináře pro léto 2017

Léto nám začíná a firma Quantachrome Instruments přichází s několika novinkami pro stanovení měrného povrchu a distribuce velikosti pórů. Celkem TŘI NOVÉ PRODUKTY přibyly v této kategorii přístrojů a příslušenství: nová generace sorpčního analyzátoru Autosorb iQ, AutoFlow – zcela nový koncept průtočného měření měrného povrchu, a CryoSync– kryostat pro analýzu mikropórů podle doporučení IUPAC

Quantachrome, nové produkty 2017

Nový 3-stanicový autosorb iQ

Autosorb iQ, nejvyšší řada manometrických sorpčních analyzátorů plynů, je nyní rozšířena až na TŘI stanice schopné zcela měřit mikroporézní vzorky. Každá stanice je vybavena svou vlastní sadou tlakových senzorů (bez sdílení senzorů), která obsahuje buď 1torrový nebo 0,1 torrový senzor (k již přítomným 10 a 1000 torrovým senzorům). Každý takový Autosorb-iQ se dodává s dalšími ČTYŘMI zabudovanými porty pro odplynění bez ohledu na počet měřících stanic. Pro více informací o inovovaném Autosorbu iQ s novým vzhledem navštivte stránky výrobce:

http://www.quantachrome.com/gassorption/autosorb_iq.html

Nový AutoFlow BET+

Jedná se o zcela nový rychlý analyzátor pro vícebodové stanovení měrného povrchu bez použití vakua. Využívá nové mikroelektronické součástky a mikrosenzory, tento modulární produkt představuje novou generaci přístrojů pro dynamickou průtočnou sorpci plynů s jednou, dvěma či třemi měřícímu stanicemi, kde v každé stanici probíhá mísení plynů nezávislé na ostatních stanicích, což umožňuje souběžná nezávislá měření. Pro více informací navštivte stránky výrobce:

http://www.quantachrome.com/bet/autoflow.html 

Nový CryoSync                                 

Kryostat CryoSyncje již uznáván za cenný nástroj pro materiálové vědce, neboť umožňuje IUPACem doporučovaná měření distribuce mikropórů pomocí argonu za teploty 87 K bez použití kapalného argonu. CryoSync není jen pro uživatele nových Autosorbů iQ, pracuje i se staršími modely iQ, mnoha posledními modely Autosorbu 1, a dokonce i s konkurenčními přístroji nastavenými pro práci s “externím zařízením”. Detaily tohoto produktu naleznete zde. Navíc právě běží slevový program pro „inovátory“, ve kterém můžete značně ušetřit; v případě vašeho zájmu nás kontaktujte.

BEZPLATNÉ WEBINÁŘE

Kompletní seznam webinářů od odborníků firmy Quantachrome, které jsou vám k dispozici ze záznamu i na živo, najdete na webové stránce výrobce:

http://quantachrome.com/webinars/webinars.html