Back to top

Přenosné spektrofotometry

Tyto spektrofotometry vynikají svými malými rozměry. Jsou přenosné a nic Vám nebrání v cestě změřit barvu v provozní lince, laboratoři nebo na procházce v přírodě. Všechna data se ukládají do interní paměti, ze které je lze stahovat do PC a zpět. Tyto spektrofotometry jsou nejčastěji používány v oblasti automobilovém průmyslu.

Přístroje v řadě

Hranice pro měření barev přímo v provozu opět posunuty dále

Nový, cenově dostupný, přenosný spektrofotometr s nebývale intuitivním a přehledným ovládáním a s mnoha inovačními technickými prvky, jež posouvají hranice produkčního řízení kvality barev přímo v provozu o krok dále. Přenosný spektrofotometr CM-2600d přináší nový standard v ergonomii a jednoduchosti konstrukce, a tedy výjimečně snadné použití.

Hranice pro měření barev přímo v provozu opět posunuty dále.

Cenově dostupný, přenosný spektrofotometr s nebývale intuitivním a přehledným ovládáním a s mnoha inovačními technickými prvky, jež posouvají hranice produkčního řízení kvality barev přímo v provozu o krok dále. Přenosný spektrofotometr CM-2500d přináší nový standard v ergonomii a jednoduchosti konstrukce, a tedy výjimečně snadné použití.

Přenosný přístroj s geometrií 45/0 doplňující řadu přenosných spektrofotometrů 

Oblíbenou řadu spektrofotometrů obohatil nový model CM-2500c CT (close tolerance), využívající geometrii typu 45/0

Kompaktní a lehký přenosný spektrofotometr umožňující rychlé měření vzorků, které bylo dříve těžké kontrolovat. S CM-700d se konečně stane měření hrubých, nerovných a kulatých vzorků jednoduché a reprodukovatelné. Bluetooth bezdrátová datová komunikace s PC nebo tiskárna, stejně jako lehce čitelný barevný LCD displej přináší měření barvy jednodušší a přehlednější.