Solné korozní komory CORROSIONBOX

Solné korozní komory CORROSIONBOX nabízejí prostorově úsporné inovativní řešení pro zkoušky atmosferické koroze v solné mlze, zkoušky v kondenzační atmosféře čistých vodních par, zkoušky v kondenzační atmosféře s přísadou SO2 (Kesternich test) a cyklické korozní zkoušky. Společnost CO.FO.ME.GRA nabízí celkem 10 modelů solných korozních komor v horizontálním nebo vertikálním uspořádání.

 

  • Horizontální solné korozní komory CORROSIONBOX H

Horizontální solné korozní komory jsou dostupné v 600, 1000 a 2000 litrovém provedení s průhledným víkem. Jsou určeny pro zkoušky atmosferické koroze v solné mlze, kondenzační zkoušky a cyklické korozní zkoušky podle planých standardů. Komory mohou být vybaveny základní, nebo pokročilou řídící jednotkou určenou pro cyklické urychlené korozní zkoušky. Komory mohou být také vybaveny volitelným příslušenstvím, které je nezbytné pro některé zkoušky podle odpovídajících standardů.

Dostupné modely

  • CORROSIONBOX H 600/1000/2000

Základní modely horizontální solné korozní komory s vnitřním objemem 600/1000/2000 litrů jsou vybaveny základní řídící jednotkou. Jedná se o jednoduché ekonomicky výhodné řešení pro kontinuální zkoušky atmosferické koroze v solné mlze a kondenzační zkoušky ...(více zde) 

 

  • CORROSIONBOX He 600/1000/2000

Horizontální solné korozní komory s vnitřním objemem 600/1000/2000 litrů jsou vybaveny pokročilou řídící jednotkou. Komory jsou vhodné pro kontinuální zkoušky atmosferické koroze v solné mlze, kondenzační zkoušky a cyklické korozní zkoušky  ...(více zde) 

 

  • Vertikální solné korozní komory CORROSIONBOX

Vertikální, prostorově úsporné, solné korozní komory jsou dostupné v 400 a 1000 litrovém provedení s velkými skleněnými dveřmi. Jsou určeny pro zkoušky atmosferické koroze v solné mlze, kondenzační zkoušky a cyklické korozní zkoušky podle planých standardů. Komory mohou být vybaveny základní, nebo pokročilou řídící jednotkou určenou pro cyklické urychlené korozní zkoušky. Komory mohou být také vybaveny volitelným příslušenstvím, které je nezbytné pro některé zkoušky podle odpovídajících standardů.

Dostupné modely

  • CORROSIONBOX 400/1000

Základní modely vertikální solné korozní komory s vnitřním objemem 400/1000 litrů jsou vybaveny základní řídící jednotkou. Jedná se o jednoduché ekonomicky výhodné řešení pro kontinuální zkoušky atmosferické koroze v solné mlze a kondenzační zkoušky...(více zde)

 

  • CORROSIONBOX e 400/1000

Vertikální solné korozní komory s vnitřním objemem 400/1000 litrů jsou vybaveny pokročilou řídící jednotkou. Komory jsou vhodné pro kontinuální zkoušky atmosferické koroze v solné mlze, kondenzační zkoušky a cyklické korozní zkoušky  ...(více zde)

 

  • Řídící jednotky solných korozních komor CORROSIONBOX

Solné korozní komory CORROSIONBOX firmy CO.FO.ME.GRA. mohou být vybaveny dvěma typy řídící jednotky - základní nebo pokročilou. Pro uživatele, kteří budou provádět pouze kontinuální zkoušky atmosferické koroze v solné mlze nebo kondenzační zkoušky je vhodná základní řídící jednotka. Pro provádění cyklických korozních zkoušek je nutné solnou korozní komoru vybavit pokročilou řídící jednotkou ...(více zde)