Back to top

Casella

ZVUKOMĚRY Řada 63x

Zvukoměry řady 63x mohou být použity pro simultánní měření všech hlukových parametrů pracovního prostředí i pro environmentální monitoring. S intuitivním designem je snadno použitelný s malými požadavky na nastavení.

Zvukoměry řady 63x lze snadno kalibrovat pomocí kalibrátorů řady 120.

Základní vlastnosti

Vzorkovací čerpadlo TUFF™ PERSONAL SAMPLING PUMP

Výběr ze tří variant podle maximálního průtoku a dalších vlastností.

  • IECEx, ATEX certifikované modely pro práci ve výbušném prostředí s dostupným modelem s certifikací M1 pro použití v dolech
  • Nízká pulzace v souladu s požadavky normy ISO13137 a zlepšené řízení průtoku vhodné pro aplikaci v hloubkových dolech.

Osobní odběrová čerpadla TUFF pokrývají široký rozsah aplikací pro monitorování prachu, dýmů a par.  Jsou ergonomicky navržena pro použití v drsném prostředí a nabízejí v polních podmínkách spolehlivost a dlouhou životnost.

Casella

Casella může s pýchou prohlásit, že se věnuje dodávkám přesné přístrojové techniky již od roku 1799, kdy dodávala vědecké přístrojové vybavení takovým osobnostem, jako byli David Livingstone a Charles Darwin.

Lze si představit, že se Casella za těch více než 200 let značně změnila, ale zůstala zde kvalita a důvěryhodnost nabízených řešení pro monitoring hluku a prachu v pracovním i životním prostředí. V této činnosti má za sebou 60 let v oboru měření prašnosti a přes 40 let inovací v měření hluku.

Milníky ve vývoji společnosti Casella: