Back to top

CO.FO.ME.GRA.

Společnost CO.FO.ME.GRA. založil v roce 1948 pan Aleardo Spreafico pro konstrukci a výrobu uhlíkových obloukových lamp, později xenonových výbojek a leptacích strojů pro zinkové a hořčíkové desky.

V šedesátých letech zahájila společnost CO.FO.ME.GRA. výrobu kompletní řady denzitometrů pro kontrolu kvality a standardizaci v pre-press , flexo a offset tiskovém trhu.

V osmdesátých letech vstoupila na trh klimatických komor s celosvětově známým SOLARBOXEM pro zrychlené testy odolnosti proti slunečnímu záření a povětrnosti, solnými sprejovacími korozními komorami CORROSIONBOX pro zrychlené korozní zkoušky a kondenzačními (vlhkostními)  komorami také s SO2 pro Kesternich test.

CO.FO.ME.GRA. vždy zaměřovala svou pozornost na inovace a neustálé zlepšování kvality svých výrobků  stejně jako na partnerství se zákazníky, kterým nabízí odbornou pomoc ve všech oblastech svého podnikání.Moderní továrna, která se nachází v blízkosti hlavního nádraží v Miláně zaměstnává vysoce kvalifikované pracovníky, určené k neustálému zlepšování kvality výrobků a pro širokou škálu služeb: instalace, školení, technickou podporu, údržbu a kalibrační služby.

Řada přístrojů

Kondenzační komory vhodné také pro SO2 Kesternich test s objemem od 300 do 1000 litrů.

Široká škála zařízení pro testy stability pomocí xenonového světla a povětrnostních vlivů. Zařízení umožňují regulaci ozařování, plné sluneční záření, teploty (regulace teploty černého standardu BST) a relativní vlhkosti.

Inovativní vertikální a horizontální solné korozní komory poskytují díky malému půdorysu úsporu místa ve vaší zkušebně.

Kontaktujte nás

Ing. Lubomír Fiedler, Ph.D.

E-mail:
fiedler@anamet.cz
Mobil:
+420 720 411 485

RNDr. Igor Čulák

Pro Slovensko

E-mail:
igor.culak@anamet.sk
Mobil:
+421 905 249 664