Back to top

Fontijne Presses & Services BV

Fontijne Presses & Services BV je součástí technologické a inovační skupiny APTCO INVEST. APTCO INVEST je mezinárodní skupina společností zabývající se distribucí, výrobou, servisem a podporou vědeckých nástrojů a vybavení. Členské společnosti skupiny APTCO se mohou pochlubit aktivitami v oblastech technologií pro analýzu a charakterizaci materiálů (vědecká skupina Benelux Scientific) a biologické vědy, biobanking a diagnostika (skupina SOPACHEM). Ostatní divize se zaměřují na kalibrační služby (CALIBRATION LAB) a na výrobu zařízení pro charakterizaci membrán a filtrů (POROMETER).

Po více než 80 let jsou hydraulické laboratorní lisy Fontijne používány při zpracování polymerů, pryže a kompozitů. Lisy jsou většinou využívány pro přípravu zkušebních vzorků a kusovou výrobu v oblasti výzkumu, vývoje a kontroly kvality materiálů. Lisy jsou v souladu s normamy ASTM a ISO. 

Nabízíme řadu hydraulických lisů v rozmezí od 50 až do 1000 kN. Podle zvoleného řídícího systému mohou být lisy dodány s různou úrovní automatizace.

Váš laboratorní lis od Fontijne Presses & Services

Fontijne Presses & Services navrhuje a staví hydraulické laboratorní lisy pro zpracování polymerů, kompozitů a pryže. Laboratorní lisy jsou vhodné pro automatizované lisovací operace,  nabízejí vysokou kvalitu provedení a ergonomický design. Jedná se o ideální řešení pro laboratoře a výzkumná centra, protože májí malý půdorys a modulární provedení.

Kromě výroby a prodeje vysoce kvalitních zařízení dodává společnost Fontijne Presses & Services svým zákazníkům díly a příslušenství pro celou výrobní řadu laboratorních lisů. Nabízí také kompletní údržbu a kalibrační služby.

Společnost Fontijne Presses & Services BV věří, že jejich primárním posláním je dodávat produkty nejvyšší kvality a spolehlivosti. Zákazníci očekávají kontinuální a nepřerušovaný provoz svého zařízení, aby udrželi vlastní výrobu, vývoj a kontrolu kvality při optimální účinnosti. Společnost Fontijne Presses proto vyvinula optimální servisní organizaci, která zajistí, že se to uskuteční. Nabízíme servisní smlouvy, které pomáhají udržovat lisy v optimálním stavu pro bezproblémový a dlouhodobý provoz. Kalibrační služby dále zvyšují využitelnost lisů a zajišťují přesnost po celou dobu životnosti lisu.

 

Řada přístrojů

LabEcon

Dostupné modely:

150/300/600

THB 300

Dostupné modely:

THB 300

LabPro

​​Dostupné modely:

50/200/400/500/1000/1500/Special