Back to top

Konica Minolta

Výrobce měřící techniky Konica Minolta Sensing, která vzešla z dříve proslulých značek Konica a Minolta zabývající se výrobou vysoce přesných optických přístrojů a technologií zpracování obrazu se sloučila v jeden celek, který je výrobcem měřících přístrojů zvyšující kontrolu kvality a přesnosti v široké řadě průmyslových odvětví. Analyzátory barev displejů měřící barvy a jas displejů stejně jako spektrofotometry, kolorimetry a další přístroje sloužící k měření barev různých materiálů slouží jako základní pilíř vývojových i kontrolních středisek v mnoha výrobních závodech.

V současné době Konica Minolta integruje výrobní základny a rozšiřuje zámořské obchodní společnosti pro posílení infrastruktury podnikání. Tím i nadále poskytuje řešení v oblasti „technologie světla“ a reaguje tak pružně na měnící se potřeby v této oblasti.

Řada přístrojů

Spektrodensitometry

Spektrodensitometry pro měření barevnosti v oblasti tisku

Měření světla a displejů

Analyzátor displejů CA-410

 

Lehké, kompaktní a skvěle přenosné jasoměry použitelné v široké škále měření jasu.

Používají se pro měření osvětlení s velkým rozsahem (0,01 až 299.900 lx, 0.001 až 29.990 fcd). Malé, jednoduché a kapesní měřiče jsou schopné měřit přerušované světelné zdroje, mohou být vzájemně propojovány k vytvoření sítě jednotek a jdou snadno ovládat pomocí PC.

Měření barvy

Color readery jsou nejjednoduššími přenosnými přístroji jak porovnávat barevné odstíny pevných vzorků. Ať už jde o plasty, potraviny nebo jiné barevné předměty, color reader Vám okamžitě ukáže, jak se liší vzorek od standardu. 

Kolorimetry jsou jednoduché, většinou přenosné, přístroje pro měření barev. Funguje na jednoduchém principu, kdy odraz měřeného vzorku porovná se standardními zdroji RGB a z nich vypočítává námi žádané hodnoty barevných souřadnic.  

Tyto spektrofotometry vynikají svými malými rozměry. Jsou přenosné a nic Vám nebrání v cestě změřit barvu v provozní lince, laboratoři nebo na procházce v přírodě. Všechna data se ukládají do interní paměti, ze které je lze stahovat do PC a zpět. 

Stolní spektrofotometry jsou nejpřesnější přístroje pro měření barev. Tyto přístroje vynikají svou přesností a všestranností. Mohou se jimi měřit barvy pevných látek, granulátů, prášků, kapalin, gelů atd. škála je prakticky neomezena....

Kontaktujte nás

Ing. Lukáš Válek

E-mail:
valek@anamet.cz
Mobil:
+420 602 338 559

RNDr. Igor Čulák

Pro Slovensko

E-mail:
igor.culak@anamet.sk
Mobil:
+421 905 249 664