NETZSCH

NETZSCH Group se sídlem ve městě Selbu v Německu nedaleko našich hranic je rodinná firma pokrývající svou aktivitou celý svět.  Tuto společnost reprezentuje 127 prodejních a servisních poboček ve 23 zemích na 3 kontinentech.

Výrobky firmy NETZSCH

O společnosti

Tři obchodní jednotky „Analýza a testování (Analysieren & Prüfen)“, „Mletí a dispergace (Mahlen & Dispergieren)“ a „Čerpadla a systémy (Pumpen & Systeme)“, jsou nezávislé organizace, které každému zákazníkovi nabízejí to nejlepší řešení podle jeho individuálních potřeb. 

ANAMET s.r.o. na trhu v České a Slovenské republice zastupuje společnost  Netzsch Gerätebau GmbH („Analýza a testování“ příp. „Analysieren & Prüfen“, „Analyzing & Testing“), která vyrábí přístroje pro termickou analýzu špičkové kvality. V oblasti termické analýzy, kalorimetrie a měření tepelně fyzikálních vlastností materiálů má Netzsch Gerätebau GmbH více než 50 let zkušeností.

V sídle firmy je nejen vývoj a výroba, ale i aplikační laboratoře, které mohou analyzovat Vaše vzorky a kde se také zaškolují noví uživatelé.

Hlavní aplikace techniky nazvané termická analýza jsou nyní stejné jako dříve – výzkum a průmysl keramiky a skla, petrochemie, základní materiálový výzkum. Dále výzkum a průmysl plastů, automobilů a jejich součástek, životní prostředí, farmacie a další. 

Více informací najdte na domovské stránce Netzsch Gerätebau GmbH