Konica Minolta

Jasoměry LS-100/LS-110

Lehké, kompaktní a skvěle přenosné jasoměry použitelné

 • Podrobnosti...
 • Spektrodensitometry FD7 a FD5

  Další generace Spektrodensitometerů pro správu barev v oblasti grafiky, umění a tisku, které jsou vhodné dokonce i na podklady obsahující optické zjasňovače.

  Analyzátory barev displejů

   Analyzátorem barev pro displeje CA-310 potvrzuje Minolta své vedoucí postavení při výrobě referenčních měřících přístrojů pro srovnávání tónů bělosti a barevnosti elektronkových, LCD, LED, OLED a plasmových obrazovek. Jejich předchůdci CA-210 se zabydleli v tomto oboru jako průmyslové standarty. Novými modely by mohla úroveň této normy novými a zlepšenými funkcemi dále stoupat …

  Luxmetry

  Používají se pro měření osvětlení s velkým rozsahem (0,01 až 299.900 lx, 0.001 až 29.990 fcd). Malé, jednoduché a kapesní měřiče jsou schopné měřit přerušované světelné zdroje, mohou být vzájemně propojovány k vytvoření sítě jednotek a jdou snadno ovládat pomocí PC.

  Spektroradiometry

  V poslední době bylo investováno mnoho do vývoje displejů. Jejich kvalitu můžeme měřit pomocí Spektroradiometrů. Díky novému spektroradiometru CS-2000A je možné měřit ultra-nízkou úroveň jasu 0,0005 cd/m2 různých zařízení vyzařujících světlo plochých obrazovek jako jsou LCD displeje, plazmové displeje, organické EL displeje, LED, atd., jakož i provádění vysoce přesného měření odpovídající skotopickému relativnímu jasu.

  Stolní spektrofotometry

  Stolní spektrofotometry jsou nejpřesnější přístroje pro měření barev. Tyto přístroje vynikají svou přesností a všestranností. Mohou se jimi měřit barvy pevných látek, granulátů, prášků, kapalin, gelů atd. škála je prakticky neomezena....
  Pro vysokou přesnost se používají nejen k měření absolutních hodnot barevných souřadnic, ale s receptovacím software umí vypočítat recepturu již vytvořené barvy.

  Přenosné spektrofotometry

  Tyto spektrofotometry vynikají svými malými rozměry. Jsou přenosné a nic Vám nebrání v cestě změřit barvu v provozní lince, laboratoři nebo na procházce v přírodě. Všechna data se ukládají do interní paměti, ze které je lze stahovat do PC a zpět. Tyto spektrofotometry jsou nejčastěji používány v oblasti automobilovém průmyslu.